ОХОТА НА ЛИС: Недільна охота - радиопеленгация (охота на лис, ARDF) и спортивное ориентирование в Виннице и не только :)

понеділок, 24 лютого 2014 р.

Недільна охота

Зима потрохи підходить до кінця.
Снігу вже майже немає.
Повертаються тренування по "Охоті на Лис".
Зовсім мало часу залишилось до змагань та відбіркових стартів.


В неділю була друга дистанція після певної перерви.

Трек на супутниковій карти
Радиопеленгация (охота на лис, ARDF) и спортивное ориентирование в Виннице и не только

Функціональні параметри
Радиопеленгация (охота на лис, ARDF) и спортивное ориентирование в Виннице и не только

Зі старту взяв хороший темп. За 5 хвилин чітко вибіг з 750 кругу. І очікува взяти першу лису. Але виявилось що сильно помилився пеленгом. Вважаючи, що лиса доволі близько 5 хвилин потратив на її пошуки та визначення порядку взяття лис.(запланував 2-4-3-5). Другий раз був впевнений що візьму її, але взяв лише через цикл. При цьому явно просадив два цикли.

Далі 2-га лиса, майже встиг взяти її в цикл. Зовсім трохи не вистачило для прискорення. Зміг пробігти лише 150 метрів. Але далі по ходу взяв її. Потім по плану 4 лиса.

Від 2-ої до 4-ої відстань доволі велика. За 2 хвилини пробігти дуже важко, а ось за сім хвилин ідеально. Ще й час постояти був.

3 лиса з 4-ої береться дуже просто.

Після четвертої залишалась ще одна лиса - 5. По ходу дистанції мало уявляв де вона знаходиться. І чекав її трохи ближе, ніж вона була. Але в наступному циклі легко її взяв. І побіг на фініш.
Загалом вийшло 44.50 з 10 хвилинами помилок на 1 лисі. Плюс 9 хв на пробіг з фінішу на старт. Загалом 53.50

Трек на спортивній карті:
Радиопеленгация (охота на лис, ARDF) и спортивное ориентирование в Виннице и не только

Аналіз дистанції Мастра Спорту Міжнародного Класу -  Колодяжного Василь Васильовича:
"Что касается дистанции, то она была поставлена довольно интересно. Единственная лиса, которая четко читалась со старта - это первая. Вторая мне показала почти по пеленгу третьей. Пятая шла достаточно громко, я предполагал ее гораздо ближе. Собственно по пути на 5 взял 2-ю. Тоесть 1 и 2 это однозначно правильно. А дальше есть два варианта 5-4-3-Ф и 4-3-5-Ф. Километраж по птичке в обоих случаях одинаков. Но, если посчитать по циклам, то разница есть. И так, в первом варианте 6-12-15-24-28-31. При этом всего лишь раз пересекается овраг и с 3-й прямо вниз по тропинке 600 м на финиш за 3 мин преодолевается легко. Во втором варианте 6-12-19-23-30-35. При этом с 5-й на финиш по прямой 900 м (по дорге 1 км), это не меньше 5 мин. Так что надо думать и брать во внимание как рельеф, так циклы. Естественно, анализ проведен в идеале без потерь и без учета случайного обнаружения лис."
Попередні публікації:
Что такое радиопеленгация?

1 коментар: